Raben z nowym partnerem w Turcji

Grupa Raben nawiązała współpracę z partnerem strategicznym, operatorem Borusan Lojistik poszerzając tym samym portfolio swoich usług o usystematyzowane połączenia drobnicowe pomiędzy Unią Europejską i Turcją.

2017-10-11 16:10:23

Firma Borusan zatrudnia ponad 7 000 osób w 11 krajach na trzech kontynentach. Koncentruje się wokół czterech strategicznych jednostek biznesowych: krajowych usług logistycznych, zarządzania portem, międzynarodowych usług transportowych i usług logistycznych za granicą. 

Jest to doskonały partner dla Grupy Raben, z wieloletnim doświadczeniem, posiadający kompleksową wiedzę i niezbędną infrastrukturę w zakresie spedycji w całej Europie. 

Borusan Lojistik jest jednym z liderów rynku tureckiego. Wieloletnie doświadczenie tej firmy w zakresie logistyki, dystrybucji czy odpraw celnych daje szerokie możliwości - wyjaśnia Bartłomiej Łapiński, dyrektor zarządzający Raben East.

To doświadczenie w połączeniu z europejskimi rozwiązaniami dystrybucyjnymi Grupy Raben sprawia, że możemy naszym klientom oferować kompleksowy i pewny produkt międzynarodowy - dodaje Berend Jan Schuring dyrektor zarządzający Raben Netherlands.

Grupa Raben świadczy usługi drobnicowe na linii Turcja - Unia Europejska. Regularne połączenia drobnicowe łączą Turcję z Polską, Niemcami i Holandią. Za pośrednictwem nowego partnera zajmuje się również odprawami celnymi, logistyką i dystrybucją krajową na terenie Turcji. Grupa obsługuje w tym zakresie klientów z różnych branż.

Współpraca z Borusan Lojistik, dzięki regularnym połączeniom i przewidywalnym czasom dostaw, usystematyzowała połączenia drobnicowe w ramach Grupy z i do Turcji. Borusan posiada szeroką sieć terminali krajowych, jak również terminali międzynarodowych, co optymalizuje koszty wewnętrznych tranzytów w Turcji. Dzięki nowemu partnerstwu, Raben jest w stanie zapewnić swoim klientom kompleksowe usługi transportowe w Turcji na najwyższym, europejskim poziomie.

Dla firmy Borusan Lojistik podpisanie umowy z Grupą Raben to szansa na rozwój sieci usług w zakresie transportu drogowego w Europie. 

(Źródło: Raben)

ZNAJDŹ NAS: