Śląskie magazyny Prologis przeżywają oblężenie

Prologis poinformował dziś o podpisaniu czterech umów najmu obejmujących łącznie 62 700 mkw. w parkach Prologis w Chorzowie i Dąbrowie Górniczej. Po zawarciu tych transakcji śląskie parki logistyczne Prologis są w 98 procentach wynajęte.

2018-02-05 16:40:25
  • 43 000 mkw. - wynajęcie dodatkowej powierzchni oraz przedłużenie umowy najmu z firmą Moto-Profil specjalizującą się w imporcie i dystrybucji samochodowych części zamiennych i akcesoriów, w Prologis Park Chorzów;
  • 10 000 mkw. dodatkowej powierzchni, z firmą Fiege operatorem usług logistycznych, w Prologis Park Dąbrowa; 
  • 5 700 mkw. dodatkowej powierzchni, z firmą DHL Exel Supply Chain będącego częścią Deutsche Post DHL, w Prologis Park Dąbrowa;
  • 4 000 mkw. dodatkowej powierzchni, z firmą Latex Opony, specjalizującą się w dystrybucji opon, w Prologis Park Chorzów.

Zainteresowanie powierzchnią magazynową na Górnym Śląsku utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Nasi klienci przedłużają umowy lub rozszerzają z nami współpracę, co wynika z jakości oferowanej przez nas powierzchni magazynowej oraz z wysokiego standardu usług zarządzania nieruchomościami. Klienci doceniają wysoką jakość świadczonych przez nas usług, co widać wyraźnie na przykładzie naszego śląskiego portfolio, które jest już w 98 procentach wynajęte - mówi Piotr Brycki, leasing manager w Prologis.

(Źródło: Prologis)

ZNAJDŹ NAS: