Betterware zostaje na dłużej w MLP Pruszków I

Dystrybutor sprzętu i środków czyszczących, przeznaczonych do gospodarstw domowych, przedłużył najem około 1750 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków I należącym do MLP Group.

2018-03-06 12:16:40

Firma Betterware Polska Sp z o.o. podpisała z MLP Group umowę dotyczącą przedłużenia najmu około 1750 mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków I. Z tego około 1465 mkw. jest przeznaczone na cele magazynowe, a około 285 mkw. stanowią powierzchnie socjalne i biurowe. Najemca jest związany z MLP Group od 2012 roku. 

Betterware jest międzynarodowym dystrybutorem sprzętu i środków czyszczących przeznaczonych do gospodarstw domowych. Firma pochodząca z Wielkiej Brytanii działalność w Polsce rozpoczęła w 2007 roku. W kolejnych latach ze swoją ofertą weszła także do Czech, Słowacji i na Węgry.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia umowy najmu. Potwierdza to, że nasza oferta jest dobrze dopasowana do oczekiwań naszych klientów. W efekcie zapewnia nam to możliwość ciągłego rozwoju i wzrostu skali działania - podkreślił Tomasz Pietrzak, leasing manager w MLP Group S.A.

(Źródło: MLP Group)

ZNAJDŹ NAS: