7R rozszerza współpracę z LPP

W budynku VI parku logistycznego w Kowalach, LPP zdecydowało się na ponad 10 tys. mkw. powierzchni. Tym samym nowo wybudowany w partnerstwie JV z Hillwood magazyn jest już w pełni wynajęty.

2018-03-14 15:27:24

LPP SA jest właścicielem sieci sprzedaży, która składa się z ponad 1700 sklepów zlokalizowanych w 20 krajach. Firma tworzy ponad 25 000 miejsc pracy w swoich biurach, centrum dystrybucyjnym oraz sieci sprzedaży w Polsce, krajach Europy, Azji i Afryki. W parku logistycznym Gdańsk Kowale LPP wynajmował do tej pory 5 tys. mkw. w budynku numer I.

Gdańsk i okolice są nam szczególnie bliskie od początku naszej działalności. Jesteśmy związani z Pomorzem - tu znajduje się nasza centrala, a ponadto projektujemy kolekcje trzech naszych marek. Zdecydowaliśmy się ponownie na współpracę z 7R ze względu na elastyczność dewelopera i umiejętność dopasowania do naszych wymagań, a także doskonałą lokalizację parku logistycznego, nieopodal naszej siedziby, dodatkowo umożliwiającą dystrybucję na terenie całej Polski - mówi Stanisław Dreliszak, dyrektor logistyki LPP.

Wraz z podpisaniem umowy z LPP, budynek numer VI w Parku Logistycznym Gdańsk Kowale, zrealizowany w partnerstwie JV z Hillwood oferujący ponad 18 tys. mkw. powierzchni magazynowej jest tym samym całkowicie skomercjalizowany. Oddanie do użytku powierzchni przeznaczonej dla najemcy planowane jest na marzec 2018. W transakcji najmu pośredniczyła agencja doradcza Colliers International. 

Jesteśmy zadowoleni z rozszerzenia współpracy z liderem odzieżowym LPP i jak zawsze staramy się spełniać wszystkie oczekiwania klienta, aby zapewnić pełną funkcjonalność budynku. Powierzchnia precyzyjnie przygotowana pod potrzeby najemcy zostanie podzielona na część magazynową oraz socjalno-biurową. Będzie wyposażona w nowoczesne oświetlenie LED dopasowane do układu regałów. Zadbaliśmy również o zabezpieczenia przeciwpożarowe zgodne ze standardami NFPA - mówi Marzena Taube, leasing manager w 7R.

Po zakończeniu budowy rozbudowy parku logistycznego w Gdańsku 7R zamierza kontynuować inwestycje w regionie. Spółka ma w planach m.in. projekt zlokalizowany w centrum Szczecina.  

(Źródło: 7R)

ZNAJDŹ NAS: