Seifert Logistics Group w gronie najlepszych dostawców Daimlera

W Centrum Mercedes-Benz w Sindelfingen, producent samochodów Daimler AG, po raz dziesiąty nagrodził swoich najlepszych dostawców. W kategorii Partnerstwo, w obszarze zaopatrzenia międzynarodowego, wyłoniono Seifert Logistics Group.

2018-04-09 17:05:56

Historia Grupy Seifert jest wzorcowym przykładem rozwoju. Założona w 1947 roku firma do dziś jest przedsiębiorstwem rodzinnym z siedzibą w Ulm. Z lokalnego lidera rynku transportowego wyrosła na operatora spedycyjno - logistycznego działającego na arenie międzynarodowej. Obecnie posiada 470 000 mkw. powierzchni magazynowych w 43 lokalizacjach w Europie i zatrudnia ponad 1900 pracowników. Centra Logistyczne Seifert Polska (SPL), stanowiące część Grupy zlokalizowane są w strategicznych miejscach w Polsce. Oferują powierzchnie magazynowane wraz z obsługą, dedykowane poszczególnym branżom, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb automotive. 

Ta wysoka ocena Daimlera jest potwierdzeniem zadowolenia z naszej dotychczasowej współpracy i zorientowanego na przyszłość partnerstwa - podkreśla Jan Brachmann, prezes Seifert Polska.

(Źródło: Daimler)

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: