Janex zamówił BTS w MLP Pruszków II

Dystrybutor wyrobów mięsnych i wędliniarskich zamówił w MLP Group obiekt BTS o powierzchni około 4,8 tys. mkw. Umowa została podpisana na 12 lat.

2018-05-07 17:21:46

Inwestycja zostanie zrealizowana na terenie parku logistycznego MLP Pruszków II. Zakończenie budowy i przekazanie obiektu planowane jest w marcu 2019 roku. W ramach posiadanej opcji najemca może zwiększyć powierzchnię o kolejne 5 tys. mkw. W zawarciu transakcji doradzała agencja CBRE.

Firma Janex zamówiła w MLP Group budowę obiektu BTS (built to suit) o powierzchni około 4,8 tys. mkw. Inwestycja zostanie zrealizowana na terenie parku logistycznego MLP Pruszków II. W ramach obiektu zaplanowano chłodnie, mroźnie oraz kuchnię do prezentacji kulinarnych. Zakończenie budowy i przekazanie gotowego obiektu najemcy planowane jest w marcu 2019 roku. Umowa została podpisania na okres 12 lat. W ramach zawartej transakcji firma Janex uzyskała jednocześnie opcję na zwiększenie powierzchni o kolejne 5 tys. mkw. W zawarciu transakcji doradzała agencja CBRE.

Janex specjalizuje się w dystrybucji wyrobów mięsnych i wędliniarskich. W swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów wieprzowych, wołowych, cielęcych, drobiowych i jagnięcych. Oferuje też szeroki asortyment półproduktów oraz innowacyjnych rozwiązań dla gastronomii. 

Nasza firma dynamicznie się rozwija. Nowy obiekt magazynowy będzie dostosowany do rosnącej skali naszej działalności, a dzięki posiadanej opcji będziemy mieli możliwość powiększyć go jeszcze w przyszłości. Nowy obiekt wykonany zostanie w najwyższym standardzie klasy A, co zapewni nam jednocześnie najwyższą jakość funkcjonowania, zarówno na powierzchniach magazynowych, jak i w pomieszczeniach biurowych - powiedzieli Stanisław i Elżbieta Wiesiak, właściciele Janex. 

Ze względu na zakres prowadzonej działalności przez najemcę nowy projekt wymaga zastosowania wielu rozwiązań typu built to suit. Wszystkie oczekiwania i potrzeby w zakresie podziału obiektu na poszczególne pomieszczenia i ich późniejsze wyposażenie jest ustalane na etapie projektowym, a realizacja inwestycji prowadzona w ścisłej współpracy z klientem. Jednocześnie warto podkreślić ponadstandardowy okres trwania umowy najmu, który został ustalony na 12 lat - powiedziała Agnieszka Góźdź, dyrektor działu sprzedaży w MLP Group S.A.

(Źródło: MLP Group)

ZNAJDŹ NAS: