Rusza budowa 7R Park Wrocław

Magazyn wzbogaca się również o nowego najemcę - dostawca usług transportowych i logistycznych DSV Road wynajmie 5 000 mkw. na terenie obiektu.

2018-07-03 17:15:32

7R Park Wrocław to projekt magazynowy klasy A o całkowitej powierzchni około 23 000 mkw. położony w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem. Park zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie węzła Wrocław Południe łączącego autostrady A4 i A8. Ta strategiczna lokalizacja od dawna przyciąga wielu najemców z różnych branż. 

Wrocław to lokalizacja z dużym potencjałem - wpływa na to dynamiczny rozwój infrastruktury drogowej oraz dogodna lokalizacja geograficzna. Cieszę się z zaufania jakim obdarzył nas DSV, decydując się po raz kolejny na wynajem powierzchni magazynowej na terenie naszego parku. Mamy nadzieję na dalszą, równie owocną współpracę - komentuje Małgorzata Czepel, leasing manager 7R SA

Grupa DSV posiada biura oraz oddziały w ponad 80 krajach na 6 kontynentach i każdego dnia świadczy usługi dla tysięcy klientów. Do tej pory firma wynajmowała powierzchnię magazynową na terenie 7R Park Kraków. Obecnie, w efekcie intensywnego rozwoju zdecydowała się na rozszerzenie współpracy. Nowa powierzchnia magazynowa na terenie 7R Park Wrocław zostanie przystosowana do potrzeb operacji cross dockowych DSV między innymi dzięki ponadstandardowej ilości doków, wdrożeniu systemu IT przystosowanego do wymogów DSV czy też dodatkowemu doświetleniu stref przydokowych.  

Zdecydowaliśmy się na wynajem powierzchni na terenie nowo powstającego parku 7R ze względu na zaufanie wynikające z wcześniejszej dobrej współpracy oraz dogodne warunki jakie nam zaproponowano. Cenimy sobie elastyczność dewelopera i umiejętność dopasowania niestandardowych rozwiązań a także terminowość i wysoką jakość dostarczanych powierzchni i udogodnień - komentuje Maciej Trójnara, dyrektor transportu DSV Road.

Ostatni czas był rekordowy dla spółki 7R - zarówno pod względem liczby wybudowanych obiektów, jak i wielkości wynajętej powierzchni. W ubiegłym roku do użytku zostało oddanych siedem magazynów o łącznej powierzchni ponad 140,000 mkw. co podwoiło portfolio spółki. To jednak dopiero początek - firma zapowiadała dalsze intensywne zmiany, które konsekwentnie realizuje.

Strategia rozwoju jaką założyliśmy na ten rok przebiega zgodnie z harmonogramem. Obecnie w przygotowaniu są nowe projekty w całym kraju, o łącznej powierzchni ponad 400,000 mkw. Są to zarówno obiekty typu 7R Park, jak również nasz nowy koncept 7R City Flex. To duże wyzwanie i najbliższy czas upłynie nam pod znakiem wytężonej pracy, jednak postępy w komercjalizacji i zainteresowanie powierzchniami w nowo powstających lokalizacjach to dla nas dowód na to, że podążamy w odpowiednim kierunku - komentuje Maciej Krawiecki, leasing director 7R SA.

(Źródło: 7R SA)

ZNAJDŹ NAS: