Dodatkowe 11,3 tys. mkw. dla Stokrotki

Firma zarządzająca siecią supermarketów spożywczych wynajęła dodatkowe 11,3 tys. mkw, tym samym podwajając wielkość wykorzystywanej powierzchni magazynowej w MLP Lublin. Dostarczenie dodatkowej powierzchni planowane jest na koniec kwietnia 2019 r.

2018-10-03 15:46:15

Stokrotka Sp. z o.o., stanowiąca część detaliczną Grupy Kapitałowej Emperia, podpisała umowę z MLP Group dotyczącą zwiększenia wynajmowanej nowoczesnej powierzchni w parku logistycznym MLP Lublin o dodatkowe 11,3 tys. mkw. Z tego około 350 mkw. przeznaczone będzie na cele socjalne i biurowe. Dostarczenie zamówionej powierzchni planowane jest na koniec kwietnia 2019 r.

Stokrotka jest klientem MLP Group od około trzech lat. Do parku logistycznego MLP Lublin wprowadziła się pod koniec 2015 r. Początkowo korzystała z około 6 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Dwa lata później powiększyła wynajmowaną powierzchnie do około 11,9 tys. mkw. Po planowanym przekazaniu dodatkowych obiektów powierzchnia wykorzystywana przez sieć handlową zwiększy się dwukrotnie do łącznie około 23,2 tys. mkw. 

Obecnie sieć Stokrotki liczy ponad 500 supermarketów i marketów zlokalizowanych na osiedlach, w mini-centrach i galeriach handlowych w całym kraju. Planowane są kolejne otwarcia. 

Stokrotka systematycznie rozwija swoją aktywność czego potwierdzeniem jest dwukrotne powiększenie wynajmowanej powierzchni magazynowej. W MLP Lublin byliśmy w stanie spełnić te oczekiwania posiadając odpowiedni zapas gruntów pod realizację nowych obiektów - powiedziała Agnieszka Góźdź, dyrektor działu sprzedaży w MLP Group S.A.

(Źródło: MLP Group)

ZNAJDŹ NAS: