PartnersPol Group zagości w MLP Teresin

Firma logistyczna zamówiła 22,2 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w MLP Teresin. Przekazanie PartnersPol Group gotowego obiektu planowane jest w styczniu 2019 roku. W transakcji pośredniczyła firma AXI IMMO.

2018-10-15 21:03:10

PartnersPol Group podpisała umowę z MLP Group dotyczącą najmu 22,2 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Teresin. Z tego około 200 mkw. przeznaczone będzie na cele socjalne i biurowe. Dostarczenie zamówionej powierzchni planowane jest w styczniu 2019 roku. W transakcji doradzała najemcy firma AXI IMMO.

PartnersPol Group oferuje pełny zakres usług logistycznych. Specjalizuje się w transporcie międzynarodowym i krajowym, magazynowaniu oraz usługach co- packingu. Posiada ponad 80 000 mkw. powierzchni magazynowych w dogodnych lokalizacjach. Indywidualnie dopasowane projekty logistyczne, różnorodny tabor drogowy, profesjonalna obsługa oraz 20 letnie doświadczenie w branży transportowej gwarantuje klientom bezpieczeństwo, rzetelność oraz terminowość dostaw.

Park MLP Teresin jest świetnie zlokalizowany w centralnej Polsce oraz w pobliżu kluczowej dla wielu przedsiębiorstw aglomeracji warszawskiej. Centrum jest szczególnie popularne wśród firm dystrybucyjnych i logistycznych. Park ma wciąż duży potencjał do rozbudowy, dzięki czemu możemy odpowiadać na duże zainteresowanie ze strony potencjalnych najemców - powiedziała Agnieszka Góźdź, dyrektor działu sprzedaży w MLP Group S.A.

Firma PartnersPol Group poszukiwała powierzchni magazynowej w dogodnej lokalizacji blisko swoich oddziałów w Łowiczu i Rawie Mazowieckiej. Propozycja MLP w Teresinie okazał się najlepszym wyborem ze względu na potrzeby operacyjnie klienta - dodał Hubert Wojtera, senior consultant industrial & logistic w AXI IMMO. 

(Źródło: MLP Group)

ZNAJDŹ NAS: