Axell w SEGRO Logistics Park Gliwice

Grupa Axell, holenderski operator logistyczny, wynajęła 5 000 mkw. powierzchni magazynowej w SEGRO Logistics Park Gliwice. Eksperci z JLL reprezentowali firmę w procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacji warunków umowy najmu.

2018-12-03 15:54:59

Axell Logistics świadczy szeroki wachlarz usług, wśród których znajduje się transport całopojazdowy, drobnicowy i kompleksowa obsługa magazynowa dla klientów z sektorów FMCG, produkcji i e-commerce’u, jak również usługi dodane związane z logistyką zwrotów, konfekcjonowaniem, czy tworzeniem gotowych standów promocyjnych. 

Nasza firma inwestuje w Gliwice – z lokalizacji satelitarnej stają się niezależną jednostką, hubem dystrybucyjnym w ramach sieci palet drobnicowych o funkcji cross-docka. Wybraliśmy SEGRO Logistics Park Gliwice, ponieważ chcemy rozwijać się na Śląsku, zaś park ten daje możliwość dalszej ekspansji - mówi Remigiusz Gumowski, dyrektor zarządzający Axell Logistics. 

Z SEGRO Logistics Park Gliwice firma będzie obsługiwała klientów z branży retail, FMCG oraz dystrybuowała elektronikę. 

W związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności, firma Axell Logistics podjęła decyzję o uruchomieniu kolejnej lokalizacji w Polsce. Ze względu na strategiczną pozycję Górnego Śląska na mapie magazynowej kraju, wybór padł na SEGRO Logistics Park Gliwice - tłumaczy Ludwika Korzeniowska, business development manager w dziale powierzchni magazynowo - Przemysłowych, JLL.

Axell Logistics dołącza do grona logistycznych klientów SEGRO Logistics Park Gliwice, co pokazuje, że Górny Śląsk to lokalizacja, która stale się rozwija. Dostosowaliśmy istniejącą powierzchnię magazynową pod kątem potrzeb nowego klienta, jesteśmy także gotowi na ekspansję firmy w przyszłości - dodaje Joanna Janiszewska, dyrektor regionalna SEGRO. 

(Źródło: JLL)

ZNAJDŹ NAS: