Kögel reorganizuje dystrybucję na Bałkanach

Już na początku roku Kögel zrestrukturyzował swoją dystrybucję na Bałkanach. Nowym wyłącznym importerem na obszar Serbii i Czarnogóry została spółka SDT Group d.o.o. Dzięki temu lokalni spedytorzy mają swobodny dostęp do kompletnej oferty Kögel.

2017-07-12 13:34:42

 

  • SDT Group nowym wyłącznym importerem Kögel na obszarze Serbii i Czarnogóry
  • Aleksander Djuricic jest nowym kierownikiem sprzedaży Kögel w Europie Południowo-Wschodniej w charakterze niezależnego przedstawiciela handlowego

Już na początku roku Kögel zrestrukturyzował swoją dystrybucję na Bałkanach. Nowym wyłącznym importerem na obszar Serbii i Czarnogóry została spółka SDT Group d.o.o. Dzięki temu lokalni spedytorzy mają swobodny dostęp do kompletnej oferty Kögel. Poza tym zarówno oni, jak i spedytorzy przejeżdżający tranzytem mogą korzystać z profesjonalnej bazy warsztatowej SDT Group wraz z zapasem wszystkich często używanych oryginalnych części zamiennych Kögel. Ponadto nowym kierownikiem sprzedaży Kögel w Europie Południowo-Wschodniej, a więc Słowenii, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze, Macedonii, Albanii, Grecji, Bułgarii, Mołdawii i na Węgrzech został Aleksandar Djuricic.

SDT Group

Spółka SDT Group powstała w 2010 r. w Serbii i Czarnogórze ma ugruntowaną pozycję lidera w sprzedaży pojazdów ciężarowych i części zamiennych do nich, jak również w serwisowaniu i naprawie pojazdów użytkowych. Zatrudniająca 24 osoby spółka SDT Group w przyszłości zajmować będzie się nie tylko sprzedażą nowych pojazdów Kögel, lecz także dostarczaniem części zamiennych i serwisem. Bezsprzecznym udogodnieniem dla klientów Kögel jest centrum serwisowe liczące ponad 2000 m2, zlokalizowane przy węźle autostradowym Novi Sad, Belgrad, Zagreb i Zachodnia Serbia.

Od teraz za komunikację telefoniczną z klientami Kögel na obszarze Serbii i Czarnogóry w SDT Group odpowiedzialna jest:

kierowniczka sprzedaży nowych pojazdów Kögel:

Marija Ilić Paović
+381 60 699 3339
marija.paovic@sdtgroup.rs

Menadżer sprzedaży nowych pojazdów Kögel:

Aleksandar Radenković
+381 62 425 380
aleksandar.radenkovic@sdtgroup.rs

Marina Kekić
+381 63 110 6160
marina.kekic@sdtgroup.rs

Slavoljub Marinković
+381 63 303 120
slavoljub.marinkovic@sdtgroup.rs

Menadżer sprzedaży części zamiennych Kögel:

Uroš Rajić
+381 62 738 002
uros.rajic@sdtgroup.rs

Nowy kierownik sprzedaży na Europę Zachodnią:

Aleksandar Djuricic
Tel. kom. +381 60 6665955
aleksandar.djuricic@koegel.com  

Aleksandar Djuricic ma 15-letnie doświadczenie w branży pojazdów użytkowych. Przed dziesięć lat zarządzał filią renomowanego, europejskiego producenta pojazdów użytkowych w Serbii i Czarnogórze. Od 2014 r. Aleksandar Djuricic odpowiada za sprzedaż nowych pojazdów Kögel. Do końca 2016 r. w charakterze własnej działalności gospodarczej był przedstawicielem handlowym Kögel na obszar Serbii i Czarnogóry, przyczyniając się znacząco do wkroczenia marki Kögel na tutejszy rynek. Ze względu na jego szerokie kompetencje oraz obszerną wiedzę o produktach Kögel, dyrektor zarządzający Kögel, Massimo Dodoni zaproponował mu objęcie stanowiska kierownika sprzedaży na Europę Południowo-Wschodnią w charakterze niezależnego przedstawiciela handlowego. Od stycznia 2017 r. Aleksandar Djuricic odpowiada za sprzedaż w Słowenii, Bośni i Hercegowinie, Serbii, Czarnogórze, Macedonii, Albanii, Grecji, Bułgarii, Mołdawii i na Węgrzech.

- Cieszę się, że Kögel obdarzył mnie takim zaufaniem. Moim nadrzędnym celem jest oczywiście jeszcze mocniejsze ugruntowanie pozycji Kögel w Europie Południowo-Wschodniej” – mówi Aleksandar Djuricic, kierownik sprzedaży Kögel na Europę Południowo-Wschodnią. „Jako pośredniczące ogniwo między Kögel, sprzedawcami i klientami zwracam szczególną uwagę na uwzględnienie specjalnych wymogów każdego rynku.

- SDT Group jako prężnie rozwijająca się spółka w Serbii i Czarnogórze będzie partnerem, który z pewnością idealnie sprosta naszym ambitnym planom rozwoju”, twierdzi Massimo Dodoni, dyrektor zarządzający w Kögel. „Aleksander Djuricic przez ostatnie dwa lata optymalnie rozpoznał rynek w Serbii i Czarnogórze. Tym bardziej cieszę się, że w przyszłości będzie nadal reprezentował markę Kögel na Bałkanach. Jego wiedza o produktach Kögel, a także wysokie kompetencje w sprzedaży, jak również znajomość klimatu biznesowego w Europie Południowo-Wschodniej z pewnością przyczynią się do dalszego wzrostu znaczenia marki Kögel.

Na zdjęciu: Aleksandar Djuricic, kierownik sprzedaży Kögel na Europę Południowo-Wschodnią

 

ZNAJDŹ NAS: