NAY Wynajmuje 27 600 mkw. w Prologis Park Bratislava

Prologis poinformował dziś o podpisaniu umowy najmu 7 800 mkw. w Prologis Park Bratislava z firmą NAY, sprzedawcą elektroniki na Słowacji. Aby móc prowadzić operacje na terenie jednego obiektu, NAY przeniesie się z budynku 6 do budynku 4 zwiększając tym samym wynajmowaną powierzchnię do 27 600 mkw.

2017-08-28 12:53:31

Prologis jest zawsze gotowy sprostać wymaganiom klientów w elastyczny i dopasowany do ich potrzeb sposób  zarówno teraz jak i w przyszłości. Transakcja ta odzwierciedla możliwości Prologis w zakresie  dostarczania strategicznych, szytych na miarę rozwiązań, które spełniają kluczowe wymagania naszych wszystkich klientów - powiedział Martin Stratov, senior leasing and development manager, Prologis na Słowacji.

Prologis Park Bratislava położony jest 24 kilometry na wschód od centrum Bratysławy, dwa kilometry od miasta Senec i 16 kilometrów od międzynarodowego lotniska. Odpowiadając na duży popyt na powierzchnię logistyczną, Prologis sukcesywnie rozbudowuje park o kolejne budynki spekulacyjne i typu build-to-suit. Park stanowi idealną lokalizację dla firm działających w regionie CEE i Austrii.  

Obecnie park składa się 14 budynków o łącznej powierzchni produkcyjnej i dystrybucyjnej ponad 345 000 mkw. z możliwością rozbudowy o kolejne 83 000 mkw. 

(Źródło: Prologis)

ZNAJDŹ NAS: