NNR Global Logistics stawia na SEGRO i najbardziej ekologiczny magazyn w Polsce

Firma NNR Global Logistics niemal dwukrotnie zwiększyła swoją obecność w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Ponad 4 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej spółka wynajęła w budynku C, niedawno certyfikowanym BREEAM na poziomie VERY GOOD z najlepszym spośród magazynów w Polsce wynikiem.

2017-08-29 13:17:42

Firma NNR Global Logistics niemal dwukrotnie zwiększyła swoją obecność w SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Ponad 4 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej spółka wynajęła w budynku C, niedawno certyfikowanym BREEAM na poziomie VERY GOOD z najlepszym spośród magazynów w Polsce wynikiem.

Założona w Japonii spółka NNR Global Logistics swoje doświadczenie opiera na prawie 100-letniej tradycji i obecnie wchodzi w skład Grupy Nishitetsu, zatrudniającej ogółem blisko 18 000 pracowników w 130 oddziałach na całym świecie. Firma świadczy kompleksowe usługi logistyczne dla szerokiej grupy klientów reprezentujących m.in. sektor budowalny, nieruchomości, a także turystyczny. Efektywność obsługiwanego przez nią łańcucha dostaw zapewnia szeroka sieć obiektów magazynowych, z który jeden znajduje się właśnie na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn. Zwiększenie dotychczas wynajmowanej na terenie parku powierzchni do ponad 4 000 mkw. to efekt systematycznego wzrostu zapotrzebowania na usługi logistyczne, a także rezultat organicznego wzrostu spółki. Decyzja o przeniesieniu działalności prowadzonej przez NNR Global Logistics do budynku C jest zgodna ze strategią spółki w zakresie redukcji negatywnych skutków oddziaływania na środowisko naturalne. 

Odpowiedzialność za środowisko naturalne jest jednym z kluczowych założeń NNR Global Logistics. Regularnie monitorujemy wpływ naszej działalności na otoczenie i równolegle wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które pozwalają na większą efektywność ekologiczną. Wśród nich jest m.in. dedykowany system zarządzania w standardzie ISO 14001. Narzędzie to w jasny sposób określa cele i obszary wymagające dalszego udoskonalania, a zbierane dzięki niemu dane stanowią cenną informację zarówno dla nas, jak i akcjonariuszy NNR Global Logistics. Jesteśmy przekonani, że decyzja o przeniesieniu działalności prowadzonej przez NNR Global Logistics na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn do budynku C oraz o zwiększeniu powierzchni operacyjnej, nie tylko pozytywnie wpłynie na nasz potencjał w regionie, ale także stanie się kolejnym etapem realizacji ekologicznych założeń przyjętych w ramach polityki zrównoważonego rozwoju całej Grupy. Przy podejmowaniu decyzji nie bez znaczenia była również  kilkuletnia, pozytywna współpraca z SEGRO - mówi Adam Kolarzyk, dyrektor generalny NNR Global Logistics Oddział w Polsce.

Jesteśmy dumni z faktu, iż po kilku latach współpracy doskonała lokalizacja w Nadarzynie pozwoliła firmie NNR Global Logistics na tyle rozwinąć skrzydła, aby niemal podwoiła ona zajmowaną powierzchnię, a także z możliwości zaoferowania klientowi najbardziej ekologicznej powierzchni magazynowej w Polsce. Podobnie jak we wszystkich naszych lokalizacjach, również tutaj oferujemy duże możliwości adaptacji powierzchni, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających branż i odpowiadając na potrzeby związane z ekspansją biznesu - podkreśla Waldemar Witczak, dyrektor regionalny SEGRO.

(Źródło: SEGRO)

ZNAJDŹ NAS: