Pierwsze centrum dystrybucyjne firmy Toolport w Polsce

Firma TOOLPORT podpisała umowę najmu na wynajem blisko 5,000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim. Najemcę w negocjacjach umowy najmu reprezentowała firma AXI IMMO.

2018-05-21 17:38:33

TOOLPORT jest europejskim producentem profesjonalnych namiotów i pawilonów do użytku przez cały rok. Główna siedziba Toolport znajduje się w Niemczech, ale swoje oddziały firma ma w 27 krajach na terenie Europy. Wszystkie namioty i pawilony firmy spełniają europejskie normy ISO 9001, przeciwpożarowe normy DIN 4102 B1/B2 oraz surowe wymagania dotyczące statyki. Firma w Polsce działa pod marką PROFINAMIOT. 

Decyzja o wynajmie powierzchni magazynowej wnikała z naszego dynamicznego rozwoju na polskim rynku i zwiększonej liczby zamówień. Poszukiwaliśmy powierzchni dostępnej od zaraz, która pozwoliłaby na organizację dystrybucji w skali całego kraju. Najlepiej nasze oczekiwania spełnił obiekt Logistic City w Piotrkowie Trybunalskim - komentuje Eva Petersen CEO PROFINAMIOT. 

Klient poszukiwał nowoczesnej powierzchni magazynowej w dogodnej lokalizacji do obsługi zamówień na terenie Polski. Dodatkowym ważnym wymaganiem była dobra ekspozycja logo firmy z drogi szybkiego ruchu. Park Logistic City doskonale widoczny z drogi ekspresowej S8 okazał się bezkonkurencyjny w porównaniu z innymi dostępnymi od zaraz obiektami w Polsce Centralnej - dodaje Hubert Wojtera, senior industrial & logistic consultant w AXI IMMO. 

(Źródło: AXI IMMO)

ZNAJDŹ NAS: