M4Real Estate otworzyło biuro w Poznaniu

Do otwartego we wrześniu br. biura M4Real Estate w Poznaniu dołączyło dwóch nowych członków –Jakub Jambor i Tomasz Maćkowiak, którzy będą odpowiedzialni za rozwój sektora Industrial agencji w rejonie Polski zachodniej, północnej i południowej, a także rynek niemiecki.

2018-10-02 10:55:54
Jakub Jambor, assosiate director,  będzie odpowiedzialny odpowiedzialny za rozwój w sektorze Industrial na rynkach Polski północno-zachodniej i Dolnego Śląska. Wcześniej odnosił duże sukcesy rozwijając sprzedaż kontraktową z odbiorcami z sektora HoReCa a także najpotężniejszymi sieciami handlowymi w branży wyposażenia wnętrz w Europie. Tworzył sieć salonów sprzedaży detalicznej na rynku krajowym i międzynarodowym (Europa, Azja, Ameryka Północna).
 
Tomasz Maćkowiak zdobywał doświadczenie zawodowe rozwijając kontakty komercyjne B2B w branży budowlanej i meblarskiej. Przez ostatnie cztery lata był odpowiedzialny za rozwój rynków eksportowych polskiej marki z branży wyposażenia wnętrz, ze szczególnym uwzględnieniem krajów niemieckojęzycznych, środkowoeuropejskich i bałkańskich.
 
Biuro mieści się w budynku Maraton, niedaleko historycznego centrum Poznania.
 
(Źródło: M4Real Estate)
ZNAJDŹ NAS: