Wspólna inwestycja 7R, MF Capital i DIL Polska w Warszawie

Firma 7R zdecydowała się na współpracę joint venture z MF Capital (MFC), specjalizującą się w zarządzaniu aktywami i inwestycjami oraz DIL Polska Baumanagement - ekspertem w zarządzaniu projektami na rynku nieruchomości.

2019-02-19 14:37:51

Nowo zawarta umowa joint venture umożliwi trzem firmom połączenie ich specjalistycznej wiedzy przy realizacji projektu MFC - 7R City Flex Warsaw Airport I, jeszcze w 2019 r. 

Lokalizacja działki w pobliżu lotniska idealnie wpisuje się w koncept programu 7R City Flex Last Mile Logistics. Dzięki współpracy z naszymi partnerami jesteśmy gotowi do rozpoczęcia budowy. Połączenie naszego know - how dotyczącego etapu budowy i komercjalizacji, kompetencji DIL Polska w zakresie zarządzania projektem oraz doświadczenia MF Capital w zarządzaniu aktywami i inwestycjami przyczyni się do znacznego zainteresowania ze strony rynku i klientów – mówi Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu 7R SA. 

W ramach MFC - 7R City Flex Warsaw Airport I docelowo może powstać nawet 19 000 mkw. elastycznej powierzchni klasy A, która daje szerokie możliwości dopasowania pod powierzchnię magazynową, serwisową, lekką produkcję, uzupełnioną o wysokiej klasy powierzchnię biurową. Oddanie projektu zaplanowane jest na koniec 2019 r. 

Działkę należącą do MFC - 7R City Flex Warsaw Airport I nabyliśmy w 2015 r. i od tego czasu konsekwentnie pracowaliśmy nad uzyskaniem pozwolenia na budowę. Po uzyskaniu wszystkich formalnych pozwoleń szukaliśmy partnera joint venture, który umożliwiłby nam wykorzystanie niezwykłego potencjału tej lokalizacji. Rozpoczęcie współpracy z 7R było dla nas naturalną decyzją ze względu na ich duże doświadczenie i profesjonalizmmówi Jan Schwarz, dyrektor zarządzający MF Capital.

(Źródło: 7R)

ZNAJDŹ NAS: