DHL Supply Chain przedłużył umowę najmu w Parku Logicor Mysłowice

DHL Supply Chain przedłużył umowę najmu na ok. 13 000 mkw. powierzchni magazynowej w budynku nr 1 w parku logistycznym Logicor Mysłowice. DHL wykorzystuje tę przestrzeń do świadczenia usług dla jednego ze swoich klientów - międzynarodowej firmy farmaceutycznej.

2019-07-01 10:10:48

Zajmowana powierzchnia magazynowa jest dostosowana do szczególnych potrzeb klienta: stworzone zostały wydzielone obszary z kontrolą temperatury, w tym chłodnia i magazyn do składowania towarów niebezpiecznych.

Logicor jest właścicielem ponad 400 000 mkw. powierzchni logistycznej na terenie Śląska, usytuowanych w 9 obiektach w najlepszych lokalizacjach. Logicor Mysłowice to jedno z największych centrów dystrybucyjnych w Polsce, zlokalizowane na Górnym Śląsku. W jego skład wchodzi 5 budynków o powierzchni ok. 142 000 mkw. i możliwości rozbudowy o kolejne 22 000 mkw. Logicor Mysłowice jest położony wzdłuż drogi ekspresowej S1 i około 2 km od skrzyżowania autostrady A4 i drogi ekspresowej S1. Park znajduje się w odległości ok. 30 km od międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice, a jego lokalizacja zapewnia dobre połączenie z Czechami i Słowacją, co jest dużym atutem dla najemców koncentrujących nie tylko na krajowej, ale także na międzynarodowej dystrybucji.

Jeden z naszych głównych celów w Logicor pozostaje niezmienny od lat - długoterminowa współpraca, która oznacza lepsze zrozumienie potrzeb klientów, co z kolei przekłada się na wprowadzane przez Logicor innowacyjne rozwiązania wspierające rozwój biznesu. Takie podejście pozwala nam skutecznie działać na konkurencyjnym rynku i współpracować z największymi globalnymi markami, takimi jak DHL, co potwierdza słuszność wybranego przez nas kierunku rozwoju – powiedziała Anna Mazepa, senior asset manager w Logicor.

Firma DHL Supply Chain zarządza ponad 30 lokalizacjami o łącznej powierzchni ponad 500 tys. mkw, oferując swoim klientom innowacyjne rozwiązania z zakresu łańcucha dostaw.

(Źródło: Logicor)

ZNAJDŹ NAS: