Najemcy wybierają Distribution Park Okęcie

Firma Hines ma przyjemność poinformować o podpisaniu dwóch nowych umów najmu w Distribution Park Okęcie (DP Okęcie). Nowymi najemcami warszawskiego kompleksu logistycznego zostały firmy X-press Couriers oraz Aromanti.

2017-09-04 13:55:03

Firma Hines ma przyjemność poinformować o podpisaniu dwóch nowych umów najmu w Distribution Park Okęcie (DP Okęcie). Nowymi najemcami warszawskiego kompleksu logistycznego zostały firmy X-press Couriers oraz Aromanti.

Dodatkowo, dotychczasowy długoletni najemca – Nuair Polska, zdecydował się na przedłużenie umowy na kolejne lata. Łącznie w DP Okęcie podpisano umowy na wynajem ponad 3 600 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej.

X-press Couriers jest wyłącznym partnerem sieci SkyNet Worldwide Express w Polsce, która świadczy usługi dla przedsiębiorstw sektora e-commerce oraz klientów indywidualnych. 

Nasza strategia biznesowa jest ściśle związana z rynkiem e-commerce, którego kluczowym założeniem jest szybka i skuteczna dostawa zamówionych produktów do klienta. To właśnie lokalizacja Distribution Park Okęcie zadecydowała o jego wyborze na nasz nowy centralny magazyn - komentuje Adam Tomczak, prezes zarządu X-press Couriers.

Drugą z firm, która zdecydowała się na wynajęcie powierzchni magazynowo-biurowej w DP Okęcie jest Aromanti – od ośmiu lat importer i dystrybutor zapachów do wnętrz - amerykańskich świec zapachowych Village Candle, brytyjskich lamp zapachowych Ashleigh&Burwood oraz francuskich dyfuzorów zapachowych Clem Goa.

Z radością witamy wśród naszych najemców kolejne podmioty, które silnie rozwijają ofertę w sektorze e-commerce. DP Okęcie ma bardzo dużo do zaoferowania firmom operującym w tym segmencie rynku. Jest to przede wszystkim strategiczna lokalizacja obiektu w granicach Warszawy oraz bliskie sąsiedztwo Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina - komentuje Julia Racewicz, asset manager w Hines Polska.

Najemcą, który zdecydował się na przedłużenie umowy w DP Okęcie jest Nuair Polska – międzynarodowy producent i dystrybutor kompresorów oraz akcesoriów pneumatycznych skierowanych do sektora przemysłowego, profesjonalistów oraz klientów indywidualnych. 

Długoletnia, dobra współpraca z Hines Polska potwierdza słuszność wyboru Distribution Park Okęcie na  centralny magazyn oraz siedzibę naszej firmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi i dobrej współpracy biznesowej. Nasi pracownicy doceniają także dostęp do zróżnicowanych środków komunikacji miejskiej - powiedziała Magdalena Rostkowska z Nuair Polska.

(Źródło: Hines)

ZNAJDŹ NAS: