Rhenus Logistics S.A. w Panattoni Park Grodzisk II

Spółka Rhenus Logistics S.A. po raz kolejny zdecydowała się na współpracę z Panattoni Europe i z końcem maja rozpoczęła wynajem powierzchni magazynowej oraz biurowej w Panattoni Park Grodzisk II.

2017-06-26 09:58:55
Firma Rhenus przeniosła biuro główne wraz z siedzibą zarządu oraz kluczowy hub dystrybucyjny transportu międzynarodowego do nowo wybudowanego parku logistycznego zlokalizowanego w Radonicach. Centrum dystrybucyjne Rhenus położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 przy zjeździe Grodzisk w kierunku Błonia.
 
- W nowej lokalizacji Rhenus dysponuje magazynem wysokiego składowania, a także nowoczesnym i przestronnym biurem. Dołożyliśmy wszelkich starań aby nowe miejsce pracy spełniało wysokie standardy i odpowiadało potrzebom naszych pracowników – skomentował Marcin Bartosz, Członek Zarządu Rhenus Logistics S.A.
 
Decyzja o zmianie lokalizacji została podyktowana dynamicznym rozwojem spółki, a co za tym idzie, zapotrzebowaniem na elastyczne rozwiązania w zakresie powierzchni biurowych i magazynowych.
 
(Źródło: Rhenus Logistics S.A)
ZNAJDŹ NAS: