Pracownicy DB Schenker zmierzyli się w walce o Puchar Prezesa

Wrzesień to czas na sportowe święto. Ponad 1100 pracowników DB Schenker z całej Polski wzięło udział w XIV Turnieju o Puchar Prezesa, który odbył się Warszawie.

2018-09-21 15:55:25

Podczas tegorocznej edycji turnieju zawodnicy rywalizowali w czterech dyscyplinach: piłce halowej, badmintonie, biegach na 5 i 10 kilometrów oraz - po raz pierwszy - w siatkówce. Do rozgrywek, które odbyły się w obiektach SGGW przy ul. Nowoursynowskiej w Warszawie stanęły 33 drużyny piłkarskie, 18 zespołów badmintona, 60 biegaczy i 11 teamów siatkarskich. Zwycięzcy odebrali puchary z rąk Janusza Górskiego, CEO North&East Europe w DB Schenker.

Nie tylko sport

Turniej o Puchar Prezesa to nie tylko mecze i zawody. Z jednej strony jest okazją do sprawdzenia swoich umiejętności sportowych, zmierzenia się w duchu fair play z rywalami i próbą wytrwałości. Z drugiej strony emocje sportowe to kibicowanie, niezapomniana atmosfera i przede wszystkim możliwość spotkania pracowników DB Schenker z całej Polski. 

Zgrany zespół

W ciągu dwudniowego wydarzenia pracownicy operatora logistycznego po raz kolejny pokazali, że tworzą niesamowicie zgrany zespół, a sport to ich pasja. 

(Źródło: DB Schenker)

ZNAJDŹ NAS: