Enterprise Logistics spedytorem Roku 2016

22 czerwca 2017 roku w hotelu Bulwar w Toruniu obradował XVIII Kongres Spedytorów zorganizowany przez PISiL. Spotkanie dotyczyło cyfryzacji branży TSL, praktycznym aspektom funkcjonowania KAS i przepisów o monitorowaniu drogowego przewozu towarów.

2017-06-30 10:58:31

Patronaty nad Kongresem objęli MINISTER INFRASTRUKTURY i BUDOWNICTWA ANDRZEJ ADAMCZYK i WICEMINISTER FINANSÓW MARIAN BANAŚ oraz Krajowa Izba Gospodarcza, a  patronami medialnymi Kongresu byli Portal Spedycje.pl, Polska Gazeta Transportowa i  Namiary na morze i handel. Pakiety reklamowe wykupili WOTRANT S.L oraz Rusak Business Services Sp. z o.o.

Spotkanie otworzył przewodniczący Rady Izby Marek Tarczyński witając zaproszonych gości. Obrady Kongresu rozpoczęło ogłoszenie wyników Konkursu „Spedytor Roku 2016”. Tegorocznymi laureatami zostali: 

w kat. firm o zatrudnieniu do 50 osób firma Enterprise Logistics z o.o. s.k.a   z siedzibą w Stargardzie. w kat. firm o zatrudnieniu powyżej 50 osób JAS FBG S.A. z siedzibą w Katowicach.

Kapituła przyznała także wyróżnienia firmom Asotra Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie i Terramar Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni.
 
Specjalne wyróżnienie za zasługi w zakresie społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw – za działania na rzecz Łasztowni i Starego Miasta w Szczecinie – przyznano firmie CSL Internationale Spedition Sp. z o.o.
 
(Źródło: Enterprise Logistics)

GALERIA

ZNAJDŹ NAS: