IVECO wspiera finał Szlachetnej Paczki

W tegorocznej akcji finałowej Szlachetnej Paczki udział wzięło 16 samochodów IVECO DAILY, które rozwiozły prezenty do 158 rodzin w 58 miastach, pokonując prawie 6 tys. km.

2018-12-13 16:30:28

Niezmiernie cieszy nas fakt, że również w tym roku sieć dealerska IVECO mogła wesprzeć akcję Szlachetnej Paczki. Samochody IVECO DAILY pomagały wolontariuszom w dostarczeniu przygotowanych darów dla najbardziej potrzebujących. W tym roku była to rekordowa ilość 179 wolontariuszy Szlachetnej Paczki, z którymi współpracowała sieć dealerska IVECO. Chciałbym wszystkim bardzo serdecznie podziękować za zaangażowanie oraz życzyć spokojnych świąt Bożego Narodzenia - mówi Tomasz Wykrota, marketing manager IVECO Poland. 

W tym roku IVECO Poland przygotowało również nietypową kartkę z życzeniami świątecznymi oraz dedykowaną z tej okazji stronę www, dzięki której każdy może stworzyć życzenia świąteczne i wysłać je do swoich znajomych, a także wspomóc Szlachetną Paczkę poprzez wpłatę środków. Wszystkich, którzy chcą również zaangażować się w tą inicjatywę, odsyłamy do śledzenia profili IVECO na LinkedIn i Facebook.

Dzięki zaangażowaniu dealerów sieci IVECO, możliwa była pomoc potrzebującym rodzinom. Niech te święta będą dla nich pełne radości i nadziei na lepsze jutro!

(Źródło: IVECO)

ZNAJDŹ NAS: