Goodyear obsłuży brytyjską flotę Warburtons

Warburtons, największa marka piekarnicza w Wielkiej Brytanii, wybrała Goodyear na dostawcę opon dla swojej floty ciągników, naczep, ciężarówek i vanów. Pojazdy firmy wykonują 18 500 dostaw w tygodniu, obsługując 14 piekarni i 13 baz w kraju.

2019-03-07 08:58:06

W ramach trzyletniej umowy, Goodyear wyposaży pojazdy Warburtons w ogumienie z linii KMAX, które ma pomóc skrócić przestoje i ograniczyć koszty utrzymania floty. Zaletą produktów KMAX są też długie przebiegi. Opona KMAX D spełnia wymagania oznaczeń M+S (błoto i śnieg) oraz 3PMS (3 szczytów górskich i płatka śniegu), które potwierdzają, że produkt zapewnia wysokie osiągi również w trudnych warunkach zimowych. 

Warburtons skorzysta także z systemu monitorowania ciśnienia w oponie – Goodyear Proactive Solutions TPMS (Tyre Pressure Monitoring System). Rozwiązanie to w czasie rzeczywistym zbiera dane o ciśnieniu i temperaturze w ogumieniu, co pozwala zidentyfikować i naprawić opony o niedostatecznym poziomie ciśnienia, a także przebite czy uszkodzone mechanicznie. Pojazdy korzystające z systemu Goodyear Proactive TPMS przepracowują nawet o 15% godzin więcej zanim konieczna staje się wymiana opon. Jest to zasługa utrzymywania prawidłowego ciśnienia i zmniejszenia o 85% liczby awarii związanych z ogumieniem.

W razie potrzeby brytyjska firma będzie mogła skorzystać z pomocy dedykowanej sieci wsparcie technicznego – Goodyear TruckForce, która będzie na miejscu, by świadczyć usługi wymiany opon i pomocy drogowej na terytorium Wielkiej Brytanii. W przypadku awarii kierowcy będą mieli dostęp do szybkiej, całodobowej pomocy drogowej TruckForce, co zminimalizuje negatywne skutki nieprzewidzianych przestojów i utrzyma pojazdy Warburtons w ruchu. 

Warburtons to jedna z najbardziej znanych marek w Wielkiej Brytanii, posiadająca rozbudowany łańcuch i harmonogram dostaw, obejmujący cały kraj. Rozumiemy potrzebę właściwego utrzymania floty Warburtons i minimalizacji ryzyka nieprzewidzianych przestojów. Dlatego z ogromnym zadowoleniem przyjęliśmy informację, że firma wybrał nas na dostawcę opon w Wielkiej Brytanii i chętnie podejmiemy współpracę na najbliższe trzy lata - powiedział David Howe, dyrektor generalny ds. opon użytkowych Goodyear.

(Źródło: Goodyear)

 

ZNAJDŹ NAS: