Nowe naczepy Wielton w Logistyce Centralnej Kolportera

Pod koniec ubiegłego roku do warszawskiego Oddziału Logistyki Centralnej Kolportera trafiło 9 nowych naczep Wielton, którymi rozwożone są czasopisma do oddziałów terenowych Kolportera w całej Polsce.

2020-02-10 10:55:52

Zaufaliśmy polskiemu producentowi, firmie Wielton z Wielunia, która należy do grona trzech największych producentów naczep, przyczep i zabudów samochodowych w Europie oraz znajduje się wśród dziesięciu największych producentów w branży mówi Piotr Kiljan, kierownik Działu Transportu Kolpolter S.A.

Innowacyjne rozwiązania znacznie ułatwią pracę kierowcom. Nowe naczepy, dołączone do ciągników siodłowych Mercedes Actros, wyposażone są w nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, które usztywniają dach oraz pozwalają na łatwe i bezsiłowe jego rozsuwanie. Zainstalowano w nich również nowoczesny system oświetlenia typu LED.

Dopasowywanie produktów do wymagań naszych klientów jest dla nas priorytetem. Zgodnie z naszą misją dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać klientom najlepsze rozwiązania transportowe. Aby to osiągnąć wykorzystujemy nasze zaplecze badawczo-rozwojowe oraz doświadczony zespół konstruktorów. Tym bardziej cieszymy się, że największy w Polsce dystrybutor prasy zaufał właśnie naszym rozwiązaniom – powiedział Ireneusz Golec, dyrektor regionalny Wielton S.A. 

(Źródło: Wielton S.A.)

ZNAJDŹ NAS: