Logistyka a Jakość 4/2019

Co znajdziesz w najnowszym wydaniu Logistyki a Jakość?

2019-08-06 13:39:04

TEMAT NUMERU: Logistyka z Duchem Management

Czy logistyka powinna być szczupła? I czy naprawdę może taka być? A jeśli już duch Lean Management kształtuje kulturę organizacyjną przedsiębiorstwa, jak nie uśmiercić systemu sugestii pracowniczych? Procesy i narzędzia w środowisku lean powinny służyć pracownikom i doskonaleniu organizacji. A jeśli tak nie jest, to nawet system pomysłów pracowniczych kaizen można poddać… procesowi kaizen! Jak? O tym w Temacie numeru „Logistyki a Jakość”. 

Rozmowa:
O skoku sieci sklepów Żabka w cyfrową transformację, organizacji smart city logistics i teście zeroemisyjnego e-Craftera rozmawiamy z Katarzyną Słabowską, dyrektor Departamentu Logistyki Żabka Polska.
 
Ponadto:

  • O dalszym rozwoju e-grocery zdecyduje sprawność logistyki. Rynek e-grocery pod lupą
  • AGV, Monorail czy tradycyjny przenośnik? Trendy w organizacji transportu wewnątrzmagazynowego
  • CYKLE ARTYKUŁÓW: Praktyczna psychologia zarządzania (cz. IV). Jak mądrze postępować, kiedy tracicie cierpliwość do pracownika?
  • Logistyka a jakość… spotkań (cz. IV). Jak angażować pracowników na spotkaniach?

 
Zapraszamy do lektury! 
PS. Realizujesz ciekawy projekt w obszarze łańcucha dostaw, którym chciałbyś się podzielić z Czytelnikami Logistyki a Jakość? Skontaktuj się z nami! Napisz, czego dotyczy projekt i wyślij wiadomość: magdalena.libiszewska@forum-media.pl

ZNAJDŹ NAS: