Kongres Modern Warehouse

15 - 16 listopada br. w Sound Garden Hotel w Warszawie odbędzie się największe w Polsce wydarzenie branży magazynowej i logistycznej.

2017-07-17 12:49:23

To miejsc spotkań i merytorycznych dyskusji, które dotyczą różnych aspektów zarządzania logistyką i magazynem. Do tej pory zaproszeni prelegenci i paneliści dzielili się doświadczeniami z zakresu wynajmu powierzchni magazynowych, wdrażania automatyki magazynowej, wykorzystania outsourcingu usług logistycznych, benchmarkingu logistycznego, zarządzania opakowaniami logistycznymi, logistyki e-commerce czy dystrybucji.

Koncentracja na najnowszych trendach i konkretnych rozwiązaniach, które goszczą w magazynach. Na tym kongresie dowiesz się, o czym dyskutuje się zagranicą. Poznasz innowacje i studia przypadków.

Co na kongresie?

  • Dowiesz się jak poprawnie ocenić wrażliwość łańcucha dostaw Twojej firmy na decyzje polityczne bliższe i dalsze? Jak rozpoznać zagrożenia i szanse?
  • Usłyszysz wszystko, co trzeba wiedzieć o specyficznej pozycji Polski na europejskiej mapie magazynowej, aby świadomie inwestować i bez problemów działać w sąsiedztwie innych obiektów.
  • Zrozumiesz jak poprawnie i świadomie inwestować w produkty i usługi dla logistyki. Tajniki dobierania kontrahentów.
  • Poznasz najskuteczniejsze strategie radzenia sobie z brakiem pracowników do logistyki w Polsce.
  • Odkryjesz najnowsze technologie, które zrewolucjonizują łańcuchy dostaw.

Dowiedz się więcej na http://modern-warehouse.pl/

ZNAJDŹ NAS: