POD NASZYM PATRONATEM: Zdecyduj, kto zostanie Najbardziej Pożądanym Pracodawcą w branży logistycznej w 2018 roku

Antal rozpoczął ósmą edycję badania "Najbardziej Pożądani Pracodawcy".

2018-01-22 16:28:23

To jedyny w Polsce konkurs, w którym specjaliści i menedżerowie sami decydują, które instytucje są najlepszymi pracodawcami w poszczególnych branżach i jakimi silnymi stronami odróżniają się od konkurencji. W ubiegłym roku w branży logistycznej na podium znaleźli się Maersk, DHL Express i DB Shenker. 

Pożądany pracodawca to taki, u którego chcę pracować, który daje mi to, czego oczekuję, a czego nie jest w stanie zapewnić konkurencja, który dba o mój dobrostan holistycznie. Tak chciałaby być definiowana chyba każda firma przez pracowników. O tym, która rzeczywiście będzie mogła się posługiwać tym opisem, zdecydują w naszym badaniu sami specjaliści i menedżerowie jako osoby doświadczone i znające rynek. Ale uzyskanie tego tytułu to jedno, a utrzymanie go to drugie. W ubiegłym roku na 71 wyróżnionych marek, tylko połowę stanowili wcześniejsi laureaci. A jak będzie w tym roku? Zobaczymy już za kilka miesięcy - mówi Artur Skiba, prezes zarządu Antal.

Jak zagłosować? 

Specjaliści i menedżerowie mogą oddać swój wypełniając krótką ankietę online – udzielenie odpowiedzi zajmie kilka minut. Jedną z kategorii, w której oceniani są pracodawcy, jest „transport, spedycja, logistyka”.

Badanie jest anonimowe, a na podstawie wyników zostanie stworzony ranking najlepszych pracodawców dla doświadczonych pracowników w poszczególnych branżach. W podziękowaniu za wypełnienie kwestionariusza, wszyscy ankietowani otrzymają pełny raport  z wynikami. 

Link do badania: http://antal.pl/npp2018

Najbardziej Pożądany Pracodawca w liczbach

W ubiegłorocznej edycji badania „Najbardziej Pożądani Pracodawcy” wzięło udział ponad 3300 specjalistów i menedżerów z całej Polski. Dzięki ich zaangażowaniu zostało wyróżnionych aż 71 firm działających w 16 branżach. Raport z badania wraz z branżowym rankingiem z 2017 roku dostępny jest pod adresem: https://antal.pl/trendy/raporty-rynku-pracy/18-najbardziej-pozadani-pracodawcy-w-opinii-specjalistow-i-menedzerow-3

(Źródło: Antal)

ZNAJDŹ NAS: