POD NASZYM PATRONATEM: Strefa LOGISPACK na targach Packaging Innovations

W dniach 17-18 kwietnia br. w EXPO XXI Warszawa na Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations ponad 200 firm z całego świata pokaże swoje produkty w 7 strefach tematycznych. Jedną z nich będzie strefa LOGISPACK.

2018-02-19 18:25:19

Opakowania dostosowane do znormalizowanego systemu wymiarowego ułatwiają składowanie i formowanie jednostek ładunkowych. Co więcej, opakowania to nośniki informacji niezbędnych w procesach manipulacyjnych i magazynowych. Kody kreskowe, indeksy, różnego rodzaju klasyfikatory czy choćby podana masa jednostkowa towaru to dane zwiększające efektywność procesów logistycznych. Coraz częściej wykorzystywane się również etykiety wyposażone w RFID czy systemy trackingowe, których właściwości i wachlarz zastosowań rosną z każdym rokiem.  

Dobór właściwych opakowań powinien następować możliwie najwcześniej w procesie logistycznym, aby optymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową i pojemność środków transportowych. Największy wybór opakowań zbiorczych, ochronnych, palet czy etykiet logistycznych zaprezentują wystawcy na 10. Międzynarodowych Targach Opakowań – Packaging Innovations. 

Firmy takie jak OMEGA Pilzno, ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o., Soehner Polska, Interpak, EMILIA F.H.U., APACK zaproponują opakowania i usługi dla magazynu.

Więcej informacji: www.packaginginnovations.pl.

ZNAJDŹ NAS: