POD NASZYM PATRONATEM: Druga edycja targów MODERNLOG

5-8 czerwca br. Międzynarodowe Targi Poznańskie po raz drugi organizują Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG.

2018-02-19 18:31:50

Organizacja targów MODERNLOG wraz z blokiem targów przemysłowych, w skład których weszły ITM Polska, 3D Solutions oraz Subcontracting, okazała się strzałem w dziesiątkę – wskazują organizatorzy. Podczas wspólnej ekspozycji można było zapoznać się z ofertą blisko 1000 wystawców i firm reprezentowanych z 27 krajów. Przez cztery targowe dni odwiedziło nas 17 893 zwiedzających. Blisko 50% z nich to przedstawiciele kadry zarządzającej. Kolejną licznie reprezentowaną grupą zainteresowanych byli technolodzy i konstruktorzy, czyli osoby odpowiedzialne za decyzje zakupowe i rozwój przedsiębiorstw, szukające nowych technologii oraz narzędzi, które wprowadzą ich firmę na drogę do Przemysłu 4.0. 

Podczas drugiej edycji będziemy kontynuować działania, które zyskały uznanie w czerwcu 2017 r., jak również realizować nowe tematy. W chwili obecnej dużym wyzwaniem dla firm logistycznych jest dynamiczne tempo wzrostu branży e-commerce. Coraz większe znaczenie zyskują wygoda i szybkość wykonywanych usług oraz automatyzacja pewnych czynności, które jeszcze do niedawna wykonywał człowiek. Automatyzacja, która pewnym krokiem wchodzi do polskich przedsiębiorstw, staje się szansą dla zwiększenia ich efektywności, a w konsekwencji podniesienia konkurencyjności. Jednak by tak się stało, potrzebne są inwestycje w postaci implementacji nowych technologii. Gdzie ich szukać? Odpowiedzią są targi MODERNLOG, podczas których branżowi liderzy zaprezentują najnowsze rozwiązania, bez których trudno będzie odnieść biznesowy sukces – diagnozują organizatorzy targów.

Więcej informacji: www.modernlog.pl.

ZNAJDŹ NAS: