POD NASZYM PATRONATEM: Znamy Mistrza Polski w zawodach Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2018

Nowym Mistrzem Polski w zawodach Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2018 została drużyna Dell Products (Poland) Sp. z o.o.

2018-06-05 19:24:40

Tegorocznym Mistrzem Polski w zawodach Global Challenge SCM – The Fresh Connection 2018 została drużyna reprezentująca firmę Dell Products (Poland). Drugi etap zawodów ukończyli z najlepszym wynikiem w Polsce (ROI na poziomie 39,35 %), a jednocześnie czwartym najlepszym spośród firm z całego świata biorących udział w zawodach.


Global Challenge Rounds okazał się etapem zaciętej rywalizacji drużyn z naszego kraju. Trudno było przewidzieć zwycięzcę aż do ogłoszenia końcowych wyników. Dell Products (Poland) Sp. z o.o. z rezultatem ROI ważonym 39,35 % byli lepsi od zespołu Geberit Group zaledwie o 2,62 %. Oprócz udziału w światowym finale w Mediolanie, czeka ich wizyta w miejscowości Monza i możliwość przejażdżki po torze Formuły 1. Dla wszystkich członków zwycięskiego zespołu przewidziano także vouchery o wartości 2900 zł netto do wykorzystania na szkoleniach otwartych MPM Productivity Management.

Drugie miejsce zajął zespół z firmy Geberit Group osiągając ROI 36,73% (szóste miejsce na świecie). Członkowie zespołu otrzymają voucher o wartości 2900 zł netto do wykorzystania na szkoleniach otwartych MPM Productivity Management.

Trzecie miejsce w Polsce przypadło zespołowi z firmy Bell PPHU – ROI na poziomie 24,38%. Tutaj również dla wszystkich członków zespołu przewidziano nagrodę - rabat 50% do wykorzystania na wybranym szkoleniu otwartym MPM Productivity Management. 

Główną nagrodą w światowym finale jak co roku, jest bezpłatny tygodniowy kurs Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA, o wartości 4500 dolarów na jednego uczestnika.

Koszty przelotu i pobytu polskich Mistrzów w Mediolanie pokrywa MPM Productivity Management, krajowy przedstawiciel organizatorów zawodów.

Finał 28 września w Mediolanie.

Przebieg zawodów można śledzić w mediach społecznościowych:
- na LinkedIn.com pod adresem https://www.linkedin.com/showcase/global-challenge-scm-%E2%80%93-tfc/ 
- na Facebook.com pod adresem https://www.facebook.com/gctfcpolska/ 

Pełne informacje o zawodach na http://www.scmteam.pl/.

ZNAJDŹ NAS: