7R wzmacnia zespół

Do grona pracowników 7R dołączył Maciej Krawiecki. Obejmie on stanowisko leasing directora i pokieruje działem komercjalizacji z nowego biura firmy w Warszawie.

2017-10-18 17:55:29

Maciej Krawiecki jest związany z rynkiem nieruchomości przemysłowych od 2008 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w sektorze deweloperskim, które zdobył jako senior development manager. Ostatnio pracował w międzynarodowej agencji świadczącej usługi doradcze Cushman & Wakefield, a wcześniej w Panattoni Europe. Jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego, Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji im. Mieczysława Orłowicza.

W 7R Maciej Krawiecki będzie kierował zespołem komercjalizacji odpowiadając za rozwój istniejących parków logistycznych i nowych projektów w całej Polsce.

Miło mi zakomunikować, że zespół 7R wzmocnił Maciej Krawiecki, doświadczony na rynku deweloperskim manager, który jako leasing director 7R będzie odpowiadać za rozwój parków logistycznych i nowych lokalizacji w całej Polsce. Jesteśmy pewni, że obecność i kompetencje Macieja przyczynią się do jeszcze lepszych efektów osiąganych przez 7R na rynku nieruchomości komercyjnych oraz do owocnej współpracy z naszymi partnerami - mówi Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu 7R.

Jerzy Czajkowski, który do tej pory odpowiadał za zarządzanie działem komercjalizacji 7R, pozostaje w strukturach firmy jako pełnomocnik zarządu ds. inwestycji. 

(Źródło: 7R)

ZNAJDŹ NAS: