Nowy prezes w Kuehne + Nagel Polska

Guillaume Sauzedde (45) przejął odpowiedzialność za działalność operacyjną polskiego oddziału firmy w styczniu 2018 roku.

2018-01-29 18:20:19

Zastąpił on Ingo Goldhammera, który awansował na stanowisko dyrektora regionalnego na południową i centralną Amerykę w Kuehne + Nagel.

Guillaume Sauzedde ma ponad 20-letnie doświadczenie na rynku logistyki i transportu. W tym czasie obejmował wiele menadżerskich stanowisk w firmach zlokalizowanych na terenie całej Europy, które są międzynarodowymi dostawcami usług logistycznych i transportowych. Guillaume Sauzedde dołączył w 2008 roku, do regionalnej centrali Kuehne + Nagel na Europę Wschodnią, mieszczącej się w Wiedniu, gdzie był odpowiedzialny za logistykę kontraktową dla sektora motoryzacyjnego. Tę pozycję zajmował do końca 2011 roku, do czasu gdy został dyrektorem logistyki kontraktowej w Kuehne + Nagel w Polsce (2012-2015). W 2015 roku objął stanowisko starszego wiceprezesa logistyki kontraktowej na region centralnej i wschodniej Europy.

Jestem bardzo podekscytowany przejęciem odpowiedzialności jako dyrektor zarządzający Kuehne + Nagel w Polsce. Jednocześnie nie mogę się doczekać prowadzenia działań, które pozwolą naszej firmie na zrównoważony rozwój oraz implementację kreatywnych rozwiązań - powiedział Guillaume Sauzedde.

Guillaume Sauzedde posiada rozległą wiedzę w zarządzaniu logistyką i transportem w wymiarze międzynarodowym. Dodatkowo, jego umiejętności zarządzania, zdolność do przewidywania zachowań rynkowych i adaptacji do zmieniającego się środowiska gwarantują, że jako firma dostarczymy naszym klientom serwis wysokiej jakości, który cechuje innowacyjność oraz fachowe wsparcie - powiedział dr. Hansjörg Rodi, regionalny menadżer, Kuehne + Nagel w regionie centralnej i wschodniej Europy.

(Źródło: Kuehne + Nagel)

ZNAJDŹ NAS: