Zmiany kadrowe w firmie doradczej Savills

Do firmy doradczej Savills dołączył Paweł Towiański obejmując stanowisko konsultanta w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych.

2018-05-07 18:02:13

Nowy specjalista odpowiedzialny będzie za współpracę z klientami zainteresowanymi nieruchomościami logistycznymi i produkcyjnymi w regionie Wrocławia i okolic.

Paweł Towiański posiada blisko 15 lat doświadczenia zawodowego w branży dóbr szybkozbywalnych (FMCG). Przed dołączeniem do Savills pracował w Nestle Waters Polska, koncernie produkującym wodę mineralną. Wcześniej pełnił funkcje kierownicze w działach sprzedaży w firmie FoodCare, specjalizującej się w branży FMCG oraz w Posti S.A., spółce która jest właścicielem jednej z najstarszych marek herbat w Polsce. Nowy pracownik firmy Savills jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu.

Paweł Towiański wzmocni nasze struktury we Wrocławiu. Dzięki swoim kompetencjom spoza branży nieruchomości wnosi nowe, świeże spojrzenie, które zdążył już poszerzyć o specjalistyczną wiedzę z zakresu nieruchomości. Na rynku firm doradczych naszą przewagę konkurencyjną w sektorze magazynowym budujemy m.in. w oparciu o konsultantów pracujących w terenie, którzy doskonale znają rynek lokalny i potrzeby firm z danego regionu - mówi Wojciech Zoń, dyrektor działu powierzchni magazynowych i przemysłowych, Savills.

(Źródło: Savills)

ZNAJDŹ NAS: