Simon Clinton nowym Dyrektorem Finansowym (CFO) w Logicor

W swojej nowej roli Simon Clinton będzie nadal kierował Działem Finansów oraz IT firmy Logicor, nadzorując wszelkie działania związane z planowaniem finansowym i biznesowym.

2018-06-28 16:10:34

Simon Clinton będzie raportował bezpośrednio do Dyrektora Gerneralnego Logicor, Mo Barzegara i dołączy do Komitetu Wykonawczego firmy.

Simon dołączył do zespołu Logicor w lutym 2017 r. jako Dyrektor Finansowy Grupy. Przed dołączeniem do Logicor spędził 10 lat w Tesco, zajmując różne wyższe stanowiska finansowe, w tym w Kontroli Finansowej, FP & A, Treasury oraz jako dyrektor finansowy jednostek biznesowych w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Przed podjęciem pracy w Tesco pracował w Diageo, gdzie zdobył globalne doświadczenie w zakresie strategii łańcucha dostaw i transformacji finansów. Simon jest absolwentem ACA i posiada tytuł magistra nauk przyrodniczych z Queens 'College, University of Cambridge.

Dan Greenslade zastąpi Simonana stanowisku Dyrektora Finansowego Grupy w Logicor. Dan dołączył do zespołu finansowego Logicor jako Dyrektor ds. Projektów Specjalnych w kwietniu 2017 r. Przed rozpoczęciem pracy w firmie Logicor pracował w firmie Quintain jako Kierownik ds. Transakcji, a wcześniej jako kontroler finansowy. Pierwsze 13 lat swojej kariery zawodowej spędził w PwC, posiada kwalifikacje ACA i uzyskał tytuł licencjata matematyki i inżynierii na Uniwersytecie w Nottingham.

Od momentu dołączenia do Logicor, Simon i Dan udowodnili, że są utalentowanymi i cenionymi liderami naszego zespołu finansowego. Jestem przekonany, że ich doświadczenie w branży nieruchomości w połączeniu z wiedzą biznesową przyniosą firmie Logicor, a tym samym naszym klientom i partnerom biznesowym, wiele wymiernych korzyści. Z niecierpliwością czekam na współpracę z nimi, dzięki której Logicor nadal będzie umaciać swoją pozycję wiodącej europejskiej firmy zajmującej się logistyką - powiedział Mo Barzegar.

(Źródło: Logicor)

ZNAJDŹ NAS: