Karolina Tokarz, prezes PROMAG, Liderem Pracy Organicznej

Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego wręczyło już po raz kolejny nagrody dla osób krzewiących ideę pracy organicznej. W tym roku Godność Lidera Pracy Organicznej przyznana została Karolinie Tokarz – prezes zarządu, dyrektor naczelnej PROMAG.

2019-05-29 14:00:36

Karolina Tokarz obok zaszczytnego tytułu uhonorowana została także statuetką Honorowego Hipolita, symbolizującą nawiązanie do XIX-wiecznego prekursora nowoczesnej gospodarki i kształtowania nowoczesnego społeczeństwa – Hipolita Cegielskiego.  Statuetką tą, przyznawaną od 2001 roku, uhonorowanych zostało dotąd wielu wybitnych Polaków, którzy udowadniają jak wiele można osiągnąć dzięki pracy organicznej. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w dniu 15.05.2019 w Auli Lubrańskiego UAM. 

Idea Hipolita Cegielskiego jest nadal żywa wśród Wielkopolan. Dla mnie oznacza ona wszechstronną działalność na rzecz społeczeństwa, a w tym podejmowanie wyzwań nowej epoki cywilizacyjnej i kulturowej, zmierzającej do stworzenia silnej, innowacyjnej i opartej na wiedzy polskiej gospodarki. Czuję się zaszczycona otrzymując to odznaczenie i dołączając do znamienitego grona wyróżnionych – powiedziała Karolina Tokarz.

Przez wiele lat jako dyrektor ds. handlu i marketingu, a obecnie jako prezes zarządu PROMAG, Karolina Tokarz wciela w życie idee zapoczątkowane przez Hipolita Cegielskiego. Za sprawą jej sprecyzowanej wizji oraz odważnych decyzji, firma PROMAG poszerzyła swoje portfolio produktowe, rozwijając kompetencje w obszarze automatycznych, systemowych rozwiązań  intralogistycznych, rozwijając ofertę pod marką własną i rozbudowując własne zaplecze produkcyjno-magazynowe. Dziś PROMAG to firma nowoczesna, stabilna, oparta na wiedzy technicznej i doświadczeniu blisko 450 wykwalifikowanych pracowników, pracujących w centrali w Poznaniu oraz w 10 oddziałach w całej Polsce. W nowoczesnym biurowcu w siedzibie firmy mieści się CENTRUM TECHNIKI MAGAZYNOWEJ, którego celem jest rozwój polskiej myśli intralogistycznej oraz edukacja firm w kierunku wdrażania rozwiązań rewolucji 4.0.  W Koninku pod Poznaniem znajduje się centrum logistyczne firmy o powierzchni ponad 24 000 mkw , a w Bolechowie zlokalizowany jest, zautomatyzowany w ostatnim czasie, zakład produkcyjny. 

(Źródło: PROMAG)

ZNAJDŹ NAS: