Globalny sukces C.H. Robinson

Polski oddział C.H. Robinson został ponownie uhonorowany tytułem Top Employer. Wyróżnienie dla najlepszych pracodawców przyznano firmie drugi rok z rzędu.

2020-02-10 14:17:16

Za pomocą globalnego badania organizacja analizuje praktyki zarządzania zasobami ludzkimi w obszarach takich jak m.in.: strategia rozwoju talentów, planowanie zasobów ludzkich, pozyskiwanie talentów,  wdrażanie nowych pracowników, szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych, rozwój kariery i planowanie sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia oraz kultura firmy. Organizacje z tytułem

Top Employer 2020 odznaczają się najlepszymi praktykami zarządzania zasobami ludzkimi, w których na pierwszym miejscu stoi pracownik. Działania firm w tym obszarze oceniane są na podstawie pogłębionej ankiety z ponad setką pytań obejmujących 600 zagadnień z zakresu wspierania talentów.

Globalny sukces C.H. Robinson opiera się na bardzo mocnych lokalnych zespołach. Ich rozwój jest dla nas podstawą, dlatego dynamicznie inwestujemy w programy, dzięki którym możemy wspierać naszych ekspertów od pierwszych dni w strukturach firmy – komentuje Arkadiusz Glinka, dyrektor transportu na Europę Środkowo-Wschodnią.

(Źródło: C.H. Robinson )

ZNAJDŹ NAS: